5-dniowy wyjazd "Bieszczady - gdzie paduchy mówią dobranoc!"

 

Daj się porwać w zacisza Bieszczadów, o których wiedzą tylko nieliczni!

Widoczek2

Wyobraźnia przeniesie nas w miejsca, gdzie kiedyś tętniło życie. To tu historia zaplata koło, a ludzka niewiara w pradawne siły, przegrywa walkę z przyrodą, która skrywa tajemnice zamierzchłych czasów. Powędrujemy tam, gdzie nas nogi poniosą, wejdziemy na Jasło, Hyrlatą i Chryszczatą, odwiedzimy Żubracze oraz Rabe. Pojedziemy bieszczadzką kolejką leśną. Poznamy historię tych miejsc, a przy tym wszystkim nie zabraknie widoków zapierających dech w piersiach. 

Budzić nas będzie poranna rosa i śpiew ptaków, a kołysać do snu wiatr, przeplatający echa dawnych rodów. Paduchy powiedzą nam dobranoc, a to wszystko w hotelu pod tysiącem gwiazd !!! Gotujemy na ogniskach, a swój dobytek niesiemy na plecach. W końcu góry to ludzie, którzy je niosą w plecaku :)

Więc nie zastanawiaj się chwili dłużej, tylko zapisz się już teraz, bowiem każda przygoda zaczyna się od pierwszego kroku. 

Charakter trasy: Pieszy, wędrowny, namiotowy, dziennie około 20 GOTów. Codziennie zmieniamy miejsce noclegu, a nocować będziemy zarówno na dziko, jak i na polach namiotowych. Posiłki przygotowujemy wspólnie. Gotujemy na ogniskach.
Termin: 11- 15 sierpnia (wyjazd w nocy z czwartku na piątek, powrót do Warszawy w wtorek przed 24.00)

Koszt: 550 zł + koszt posiłku ostatniego dnia w knajpie. Ubezpieczenie we własnym zakresie!
Koszt uwzględnia przejazd kolejką bieszczadzką 

Prowadzące: Katarzyna (Sztabka) Stabeusz, Aleksandra Branecka 

Trasa: Cisna - Jasło - Roztoki Górne - Żubracze - Wołosań - Chryszczata - Rabe - Durna - Przełęcz Hyrcza - Korbania - Bukowiec 

Zapisy tylko na listę rezerwową poprzez formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenie się na wyjazd  jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa: http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/regulamin-wyjazdow.html

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

bieszczadzka kolej lesna 13

Widoczek1

Zdjęcie Oli Kasia 07.2023

Po lewej Aleksandra Branecka, po prawej Kasia (Sztabka) Stabeusz

Tags: