Baner Beskid Niski 2023

  • Beskid Niski 2023

5-dniowy wyjazd w Bieszczady i Beskid Niski "Beskidzki Self-Care"

Photo 1

fot. Krzysztof Szporer

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Self-care można opisać jako wszystkie zachowania, które służą naszemu zdrowiu i pozytywnie wpływają na samopoczucie. Żyjemy w ciągłym biegu i pozostaje nam mało czasu na odpowiednią ilość aktywności fizycznej i relaks offline w otoczeniu przyrody. Znajdźmy ten czas na tym wyjeździe! W programie crème de la crème wycieczki namiotowej w Beskidach:

  • relaksacyjne wędrówki po widokowych grzbietach
  • terapeutyczne rozmowy przy ognisku do późnej nocy
  • regenerujące kąpiele w zimnym strumieniu
  • wegetariańska kuchnia prosto z ogniska
  • medytacja przy beskidzkim rozgwieżdżonym nieboskłonie
  • yoga na łąkach połemkowskich wsi

Photo 2

fot. Krzysztof Szporer

Naszą przygodę rozpoczynamy w sobotę z samego rana w Lesku, razem przekroczymy granicę Bieszczadów i Beskidu Niskiego, żeby dotrzeć do Polan Surowicznych na ześrodkowanie wszystkich tras Rajdu Beskid Niski. Ostatni dzień to relaks w uzdrowisku Rymanów-Zdrój i powrót do Warszawy w środę.

Charakter trasy: piesza, namiotowa

Termin: 29.04 - 3.05
Wyjazd: w nocy 28/29.04
Powrót: późnym wieczorem 03.05 (około 22-23)

Trasa: Lesko - Choceń - Suliła - Turzańsk - Rzepedź - Jawornik - Kanasiówka - Źródliska Jasiołki - Jasiel - Polany Surowiczne - Rymanów-Zdrój (możliwe modyfikacje)

Dla kogo: Dla wszystkich, którzy lubią noclegi pod namiotem i wędrówki z plecakiem. Nie musisz być studentem, ani posiadać wybitnej kondycji. Pamiętaj jednak, że chodzimy cały czas z plecakiem, wyżywieniem i namiotem. Dzienna trasa to odpowiednik 20-25 km po płaskim terenie.

Koszt: około 550 zł (w tym dojazdy, jedzenie, wpisowe oraz koszty organizacyjne)

Photo 3

fot. Krzysztof Szporer

Sprzęt: plecak (z pasem biodrowym), buty za kostkę, ciepły śpiwór, karimata, kurtka od deszczu, ciepły polar, metalowa menażka i łyżka, apteczka osobista, czołówka (dokładną listę sprzętu podamy później)

Prowadzący:

Krzysztof Szporer

Krzysztof Szporer

Kontakt: bonikpiotr(at)gmail.com, krzysiek.szporer(at)gmail.com (jeżeli masz jakiekolwiek pytanie, to daj znać na oba adresy email)

Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa.